Compartir aquest contingut ↓

Tan sols un escrit per comunicar-vos una excel·lent notícia! L’Associació de diabetis de Catalunya fruit d’un treball dedicat i grans esforços ha obtingut aquest novembre de 2023, la declaració d’utilitat pública.

Un gran pas per a la nostra entitat, ja que implica un reconeixement oficial a la nostra contribució a la comunitat i pot obrir portes a més oportunitats. Aquesta declaració també pot ajudar a guanyar la confiança de més públic i atraure més suport i col·laboracions.

Continuarem les nostres tasques i aprofitem aquesta oportunitat per comentar-vos que, expandiu aquesta notícia d’impacte tan positiu.

A nivell de passos a seguir per part dels socis/es us anirem informant en detall, més endavant.

IMPORTANT: a l’exercici 2023 ja ens podem desgravar sempre i quan les dades registrades a la nostra entitat estiguin correctes per hisenda, en cas de dubte es prega ens contacteu.

 

Salutacions cordials